Oferta bezpłatnych szkoleń nie jest obecnie dostępna.

Polub nasz fanpage, aby być na bieżąco.

 

Co to za szkolenie?

 

Jeszcze do niedawna stworzenie własnej witryny internetowej zahaczało o wiedzę niemalże tajemną. Później nastąpił wysyp usługodawców świadczących różnego rodzaju usług pt. “tworzenie stron internetowych”. My do takich właśnie usługodawców się zaliczamy, ale postanowiliśmy częścią naszej wiedzy podzielić się.

W dodatku bezpłatnie – proponujemy Ci internetowe szkolenie (webinar) 🙂

Jaki jest haczyk?

 

Jedyny haczyk, a właściwie warunek 😉 jest taki, że w zamian prosimy o zapisanie się na nasz newsletter. Jak już pisałem, lubimy dzielić się wiedzą, więc newsletter właśnie do tego służy.

 

Tworzenie stron internetowych

 

Wróćmy teraz do tworzenia stron www. Pojawili się usługodawcy, ceny za usługi były zawrotne, z czasem zaczęły maleć. Ceny nadal są różne, ale na szczęście pojawiły się eleganckie narzędzia, które nie wymagają talentów programistycznych, ani żadnych innych bolesnych czynności. Tak naprawdę, to kilkoma kliknięciami można uruchomić nowiutką, w pełni funkcjonalną stronę internetową. W takim razie… dlaczego oddajemy za darmo coś, z czego żyjemy? Może Ci się urodzić takie pytanie. Odpowiedź jest prosta. Samodzielnie można wykonać wiele czynności, ale w pewnym momencie dochodzi się do momentu, w którym jednak warto zapłacić specjaliście. Po prostu czas potrzebny na zdobycie nowych umiejętności staje się droższy niż pomoc specjalisty. I wtedy wchodzimy my, cali na biało, zatrudniasz nas, bo korzystałeś z naszej pomocy wiele miesięcy/lat i wiesz, że znamy się na rzeczy!

Czy tak będzie, oczywiście przekonamy się za jakiś czas, a póki co, pozostaje zapisać się na szkolenie:

Zapisuję się na bezpłatne szkolenie

 

Program szkolenia, czas trwania i inne szczegóły

 

Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziesz pod poniższym przyciskiem:

Szczegółowe informacje