Google kładzie duży nacisk na promowanie realnych biznesów, które znajdują się na mapach Google. Wynika to z prostej przyczyny. Otóż w mobilnym świecie, w którym coraz więcej używamy smartfonów liczba “szybkich” wyszukań na mapie rośnie w kosmicznym tempie. O ile “standardowe” wyniki wyszukiwań w Google można względnie łatwo zmanipulować, to te na mapach już nie.

Zgodnie z powyższym można łatwo zauważyć trend coraz częściej pojawiający się w wynikach Google. Ponad standardowymi wynikami pojawiają się wyniki pobrane bezpośrednio z mapy. Dotychczas te wyniki były dołączone w środku normalnych wyników, a obecnie coraz częściej można je zaobserwować na samej górze. Google dorzuca wyniki z Google Maps praktycznie zawsze, gdy szukamy czegoś dopisując nazwę miejscowości, np. “tworzenie stron www Wrocław”, “remonty Gdynia” czy “doradztwo kredytowe Częstochowa”.

 

Jednego z zadowolonych klientów tak “załatwiłem”, że z nadmiaru klientów musiał pracować w sobotę i… zapomniał opłacić mojej faktury w terminie! 😉

 

Poniżej wyniki wyszukiwania na frazę “notariusz Świecie”. Dla Pana Filipa wykonałem wzorową pracę, trafił na pierwsze miejsca, liczba telefonów od nowych klientów przerosła nasze wyobrażenia. Zresztą spokojnie można zadzwonić do Pana Filipa i zapytać!

 

Zadowolony Klient pozostawił również stosowną ocenę na mojej wizytówce w Google Maps.

Jak to dokładnie działa?

 

  1. Poprawiam lub przygotowuję nową wizytówkę zgodnie z całym zbiorem zasad Google.
  2. Łączę inne konta Google, YouTube.
  3. Wprowadzam aktualizacje do wizytówki.
  4. Odpowiednio umieszczam wpisy, zdjęcia, dane.
  5. Wybieramy jedną frazę kluczową.
  6. Konfiguruję mapę na firmowej stronie www.
  7. Pomagam zebrać pierwsze oceny w Google Maps i pokazuję jak gromadzić kolejne oceny.

 

Ile to kosztuje i jak zamówić?

(dla zagonionych: 600 zł + 600 zł w przypadku sukcesu, netto)

 

  1. Koszt pracy nad wizytówką jest stały i wynosi 600,00 zł netto. Te prace nie gwarantują stałego miejsca w TOP3 wyników z Google Maps prezentowanych w wynikach wyszukiwania. Gwarantują za to zgodność z zasadami Google, co zostanie z pewnością docenione i firma będzie pojawiać się wyżej w wynikach niż dotychczas.
  2. Moje autorskie metody (100% legalne i akceptowane przez Google) wykonuję za darmo. Płacisz za nie tylko jeśli uda się uzyskać sukces – jeżeli w ciągu 6 miesięcy Twoja firma znajdzie się w TOP3 wyników w Google Maps. Opłata za sukces wynosi 600,00 zł netto.
  3. Podsumowując za 600,00 zł netto doprowadzę wizytówkę Twojej firmy w Google Maps do najlepszej kondycji, co z pewnością wpłynie na liczbę kontaktów. Opłata może wzrosnąć o dodatkowe 600,00 zł netto jeżeli wizytówka znajdzie się w TOP3. A wtedy liczba kontaktów z Twoją firmą, delikatnie mówiąc, wzrośnie.

 

Zamów teraz telefonicznie: 604 183 921 lub poprzez formularz