Tworzymy aplikacje mobilne


Wiele osób nadal zadaje sobie pytanie, jakim cudem aplikacje mobilne tak szybko wkradły się do naszego codziennego życia. Do niedawna niewinna ciekawostka, zajawka dla geeków, a dzisiaj większość z nas ułatwia sobie funkcjonowanie wieloma różnymi aplikacjami. Oczywiście to nie tylko pożyteczne programy, nierzadko to również rozrywka, komunikacja z bliskimi i sposób na spędzanie wolnego czasu.

W Yasecure jesteśmy w stanie przygotować aplikacje mobilne dla najpopularniejszych platform występujących w smartfonach: iOS (urządzenia Apple) oraz Android (HTC, Samsung i wiele innych). Zrealizujemy:

  • aplikacje dedykowane dla firm
  • aplikacje rozrywkowe
  • aplikacje specjalne np. dla konkretnych wydarzeń
  • aplikacje wizerunkowe np. pod kampanię marketingową
  • aplikacje będące częścią startupów

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i porozmawiać o realizacji Twojego projektu w naszej firmie, skontaktuj się z nami.

Chcę ofertę

Nasze portfolio:

Aplikacja, której celem było wyłapywanie promocji i okazji z okolicy użytkownika. Główną funkcją programu był rozbudowany system powiadomień. Użytkownik ustawiał alert na hasło np. “spodnie jeansowe”, a gdy taki produkt pojawiał się w promocji w pobliskim sklepie, program wysyłał niezwłocznie powiadomienie.

Elektroniczny plan targów. Aplikacja okazała się strzałem w dziesiątkę: była dystrybuowana między innymi poprzez kod QR z plakatów, które zostały rozklejone na terenie targów. Wewnątrz zaszyliśmy cały program targów. Poszczególne punkty można było dodać do własnego harmonogramu i sprawdzić na mapie, gdzie się dane zdarzenie odbywa lub gdzie ma miejsce dany wystawca.

Aplikacja to multimedialny przewodnik po podstawowych tematach związanych z winem oraz doborem wina do posiłku. Doskonałe kompendium wiedzy dla osób poszukujących podstawowych informacji, ale również dla tych bardziej zaawansowanych. Program ma formę książki wzbogaconej o m.in. nagrania dźwiękowe pozwalające odsłuchać poprawną wymowę nazw win.

Program zbudowany pod kampanię promocyjną postaci z reklam Bakomy. Pozwala najmłodszym użytkownikom na zainstalowanie animowanych tapet w telefonie.

Tutaj znajduje się nasz profil w Google Play, w którym widoczne są nasze aplikacje mobilne.